ESET Smart Security

Windows için Bilgisayar Koruma Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 1.58 MB
  • Version 8.0.3.0
  • Dil Türkçe
  • Firma ESET
ESET Smart Security programı antivirüs, anti spyware, anti-rootkit, güvenlik duvarı ve anti spam gelişmiş korumaları ile bilgisayarınıza tam anlamı ile bir güvenlik sağlar.
ESET Smart Security programı antivirüs, anti spyware, anti-rootkit, güvenlik duvarı ve anti spam gelişmiş korumaları ile bilgisayarınıza tam anlamı ile bir güvenlik sağlar.
 
Programın gelişmiş ebeveyn kontrolü ile ailenizi zararlı sitelerden uzak tutabilirsiniz. ESET Smart Security gelişmiş yapısına rağmen sistem kaynaklarını yormadan çalışıyor. Bilgisayarınız için tehlikeli olan çevrim içi, internet tehlikeleri ve çevrim dışı bilgisayarınıza gelecek tüm tehlikeler, disket, cd, flash disk' den yükleme gibi, ESET Smart Security ile üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Yeni nesil güvenlik çözümü bir çok yeni özelliği, kullanım kolaylığı ve iyileştirilmiş tarama teknolojisi sayesinde çevrim içi yaşamınızı çok daha iyi bir koruma sağlayabilir.
 
ESET Live Grid özelliği ile sanal tehditlere karşı gerçek zamanlı bir koruma sağlayabilirsiniz.
 
Ebeveyn Kontrolü ile önceden tanımlı web sayfalarını ve sizin belirlediğiniz zararlı içeriğe sahip sitelere karşı ailenizi koruyabilirsiniz.
 
Akıllı Tespit özelliği ile daha önce fark edilmemiş olan zararlı içerikleri sezgisel olarak tespit ederek bilgisayarınızı koruyabilirsiniz.
 
Akıllı Güvenlik Duvarı ile yeni ve geliştirilmiş güvenlik duvarı bilgisayara onaysız girerek kişisel verileri çalmaya çalışan kullanıcıları engelleyebilirsiniz.
 
Oyun Modu ile tam ekran modunda arkada açılan uygulama pencerelerinin engelleyebilir, kaynak tüketen güncellemelerden erteleyerek tasarruf edebilirsiniz.
Daha Fazla Göster
ESET Smart Security indir